Město Pacov

Lokalita se nachází v klidné části města Pacova, na jižním okraji, s přímou dostupností do okolních lesů. V lokalitě jsou kromě plánovaných bytových domů také budovány rodinné domy a veškerá související infrastruktura, jako jsou sportoviště pro děti, zeleň, zázemí pro odpadové hospodářství atd. Lokalita je bezpečně dostupná cca 10 min pěšky do centra města, kde naleznete obchody, lékaře a úřady. V těsné blízkosti je Mateřská škola v Jatecké ulici či sportovní areál u sv. Anny. Pacov je lokalitou s nejnižší nezaměstnaností a kriminalitou v rámci kraje Vysočina a jedná se tak o jeden z nejbezpečnějších a sociálně nejstabilnějších regionů v České republice.

Ve městě naleznete městské a státní úřady, polikliniku, sociální zařízení, jako je například Dům sociálních služeb, mateřské školy, základní školu, městské gymnázium, veřejně přístupné sportovní a kulturní areály.

Pacov je známý pestrým spolkovým životem a řadou kulturních a sportovních akcí. Geografická poloha města je takříkajíc ve středu České republiky. Větší sídla – Pelhřimov, Humpolec, Tábor jsou dostupná do 30 minut. Praha, České Budějovice či Jihlava jsou dostupné do 1 hodiny.